• image

    Call Us Now
    26153249،09121728781

  • image

    Opening Hours
    تمام روزهای هفته

بررسی و مشاوره فنی رایگان


برای مشاوره رایگان با تلفن ۲۶۱۵۳۲۴۹-۰۲۱ و ۰۹۱۲۱۷۲۸۷۸۱ تماس بگیرید. جهت ارائه خدمات فنی تلفنی رایگان با کارشناسان متخصص شرکت سرو انرزی کیا تماس بگیرید


قبل از هر اقدامی برای خرید ، تعمیر و نگهداری موتورخانه ، چیلرهای جذبی یا تراکمی ، تعویض و یا تعمیردیگ آبگرم، لوله کشی و عایق بندی و همچنین سپردن قراردادهای بلند مدت نگهداری  ساختمان مسکونی و یا اداری خود ، با تماس با  مجموعه موتورخونه دات کام  و دریافت مشاوره رایگان  انتخاب های متعددی که پیش روی خودتان است را بهنر بشناسید.  اگر به کیفیت  و زیبایی در پیاده سازی  و نگهداری سیستم های حرارتی و برودتی خود حساسیت دارید ، با مشورت با ما  بهترین خدمات را دریافت نمایید.

همیشه مشورت و مشاوره قبل ار اقدام ، بهتر از تعمیرات زمانبر و هزینه بر است . برخی منتظر بروز مشکل در زمان حساس می شوند و سپس  در سخت ترین شرایط و با هزینه زیاد تعمیرات انجام می گیرد.  با بازدیدهای به موقع و سپردن قراردادهای بلند مدت و کم هزینه نگهداری ضمن جلوگیری از خرابی سیستمهای تاسیساتی خود در سرمایه خود نیز صرفه جویی کنید . شركت سرو انرژی کیا با بهره گیری از مهندسین و  تکنسین های مجرب آماده ارایه خدمات نگهداری،تعمیرات و بازسازی و نوسازی موتورخانه های شما می باشد .
اگر فکر میکنید هزینه گاز مصرفی شما بیش از سالیان گذشته شده است و یا در قیاس با همسایگان منطقی بنظر نمی رسد  و اگر در اندیشه کاهش هزینه گاز مصرفی محل سکونت یا فعالیت خویش هستید حتما با ما تماس بگیرید .شنیدن صدای هر مشتری برای ما افتخار است.   دقت فرمایید که مشاوره ما کاملا رایگان است.